| Katalógus >Bluray (BD) lemezek |
| Kartonos kiszerelés | 200 |
| Vonalkód | IT7730 5907595410403 |
| Alap kiszerelés | 25 |
| Leírás (magyar) | Omega FreeStyle Blu-Ray újraírható lemez, 1 rétegü. 25-ös műanyag hengerben DVD íróval NEM, csak Blu-Ray íróval írható!!! FIGYELEM! A lemez nem kompatibilis minden jelenlegi BD íróval, a kompatibilitási listát lásd lent a linknél. |
| Terméknév (angol) | Omega Freestyle BluRay BD-RE 2x (1 layer 25GB) 25cake *rewritable* |
| Terméknév (magyar) | Omega Freestyle BluRay BD-RE 2x (1 layer 25GB) 25cake *rewritable* |
| Terméknév | Omega Freestyle BluRay BD-RE 2x (1 layer 25GB) 25cake *rewritable* (IT7730) |
| Bõvebb információ: | http://itmedia.sk/upload/BD%20recorder%20and%20drive%20Compatibility%20(2010-12-8).pdf |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2014-04-16 16:08 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
 |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT7730/Blu-Ray (BD-R)/Omega_Freestyle_BluRay_BD-RE_2x_%281_layer_25GB%29_25cake_%2Arewritable%2A |